До Первомайської міської ради завітали школярі

17 Червня 2024, 12:36
Молодь почала активніше цікавитися формуванням громадського простору, створенням комфортних умов для навчання і проживання в громадах. 128
Молодь почала активніше цікавитися формуванням громадського простору, створенням комфортних умов для навчання і проживання в громадах.

Молодь почала активніше цікавитися формуванням громадського простору, створенням комфортних умов для навчання і проживання в громадах.

Саме тому 14 червня до Первомайської міської ради завітали учні 6-А класу Кінецьпільської гімназії. Про це інформують у Первомайській міськраді.

Дітлахи беруть участь в реалізації фінсько-польського проєкту «Сталий і рівний доступ до якісної освіти: проєктне навчання для концепції освітніх втрат у сільських школах». 

Малеча разом із своєю вчителькою виявили бажання познайомитись ближче з роботою виконавчого комітету, дізнатись, як проходять сесії, як приймають рішення депутати та розповісти більш детально про моніторинг проблем серед мешканців свого населеного пункту.

До зустрічі долучився очільник Первомайської громади Олег Демченко та його заступник Володимир Рябченко.

Вони поспілкувалися із дітьми, відповіли на їх запитання, дізнались про пропозиції. Адже молодь – це та рушійна сила прогресу, яка не боїться вводити інновації і пропонує чимало цікавих ідей.

В сесійній залі Первомайської міської ради діти мали можливість відчути себе справжніми депутатами, виступити біля трибуни та, навіть, пограти в ігри на довіру та передачу інформації.

Загалом зустріч пройшла в позитивному руслі. Наостанок, міський голова подякував дітям за їх цікавість і небайдужість до громади, подарував смаколики та побажав миру, перемоги і веселих літніх канікул.

Коментар
18/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024