З початку року на Миколаївщині на воді загинули шестеро осіб

11 Червня 2024, 09:52
З початку року на Миколаївщині на воді загинули шестеро осіб
З початку року на Миколаївщині на воді загинули шестеро осіб

З початку року на Миколаївщині зареєстрували шість надзвичайних подій на воді, на яких загинули шестеро осіб. 

Одну людину врятували. Нещасні випадки двічі зафіксували у Миколаївському, Первомайському районах, по одному у Вознесенському та Баштанському. Про це інформують у ДСНС Миколаївщини. 

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області систематично проводять рейдові заходи поблизу узбережжя річок, ставків з метою інформування мешканців правил безпечного відпочинку. Спілкуючись з громадянами, рятувальники закликають відпочивати лише в спеціально обладнаних місцях, не дозволяти дітям самостійно відвідувати ставки та річки та розповідають, як діяти, якщо людина тоне. 

В області визначили чотири місця масового відпочинку (у Пелагіївці, Южноукраїнську, Новій Одесі та Первомайську) де обстежили, очистили дно від сторонніх предметів; організували рятувальні пости з чергуванням плавців-рятувальників та забезпечили необхідним обладнанням, межі купання на акваторіях позначили буями;  розмістили інформаційні матеріали щодо заходів безпеки на воді, способів надання допомоги потерпілому та саморятування.

 

Коментар
15/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024