У Первомайській громаді відбувся турнір з мініфутболу

04 Березня 2024, 08:30
У Первомайській громаді відбувся турнір з мініфутболу 175
У Первомайській громаді відбувся турнір з мініфутболу

У Первомайську, під патронатом міського голови Олега Демченка, відбувся турнір з мініфутболу серед юнаків 2015-2016 років та ветеранів спорту.

Про це повідомляє Виконавчий комітет Первомайської міської ради.

Турнір був присвячений вшануванню учасників бойових дій в закордонних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані.

Участь в змаганнях взяли чотири дитячі команди: «Victory», «Торпедо», ДСШ Арбузинка, ДСШ Новоукраїнка, а також три дорослі, серед яких ветеранські команди Первомайська, Южноукраїнська (Гард), Новоукраїнки.

Також в урочистостях взяли участь міський голова Первомайська Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко, очільник Первомайського міського товариства ветеранів Афганістану Володимир Йонга, керівник міської Асоціації футболу Микола Флакей, керівник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту міської ради, батьки юних спортсменів, вболівальники, афганці та гості Первомайська з інших громад.

Олег Демченко спільно із Володимиром Йонгою нагородив учасників змагань кубками, грамотами та цінними подарунками найкращих спортсменів турніру і призерів серед дитячих команд.

Коментар
18/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024