У мерії Первомайська представили ескіз «Алеї Слави» та визначили місце її розташування

13 Лютого 2024, 18:00
У мерії Первомайська представили ескіз «Алеї Слави» та визначили місце її розташування 190
У мерії Первомайська представили ескіз «Алеї Слави» та визначили місце її розташування

У Первомайську відбулося друге засідання робочої групи з питань внесення змін до «Положення про Алею Слави», за головування першого заступника міського голови Дмитра Малішевського.

Про це повідомляє Виконавчий комітет Первомайської міської ради.

Участь у нараді взяли начальниця соціального захисту населення Ольга Поліщук, директор КП «Комунсервіс» Сергій Музика, а також працівники та керівники профільних управлінь, учасники робочої групи.

Як зазначається,  попередньо міський голова надав доручення щодо відпрацювання можливості створення у Первомайську єдиного місця для розміщення пам’ятних знаків та меморіалів загиблим. Адже, саме таким шляхом йдуть й інші громади в Україні, тим самим даючи можливість своїм мешканцям в одному місці віддати шану та згадати усіх тих, хто поліг за часи становлення, боротьби та набуття незалежності нашої країни.

Так, під час другого засідання, члени робочої групи обговорили основні етапи створення Алеї. 

Проінспектувавши усі варіанти території, які розглядались на попередньому засіданні, визначились із єдиним місцем встановлення «Алеї Слави». Окрім цього, завдяки відділу містобудування та архітектури, отримали змогу оглянути візуальну проєкцію (ескіз) ідеї оформлення пам’ятної стіни та облаштування прилеглої до неї території. Також ознайомилася із ймовірними площами та необхідними матеріалами, для чіткого та правильного розміщення всього належного пам’ятному місцю.

Ескіз «Алеї Слави»
Ескіз «Алеї Слави»

Коментар
18/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024