У Первомайській мерії тривають дискусії щодо облаштування Алеї Слави

07 Лютого 2024, 14:30
У Первомайській мерії тривають дискусії щодо облаштування Алеї Слави 203
У Первомайській мерії тривають дискусії щодо облаштування Алеї Слави

У Первомайську відбулося засідання робочої групи з питань внесення змін до «Положення про Алею Слави» за головуванням першого заступника міського голови Дмитра Малішевського.

Про це повідомляє Виконавчий комітет Первомайської міської ради.

Участь в нараді взяли працівники та керівники профільних управлінь, учасники робочої групи та заступник міського голови Володимир Рябченко.

Під час засідання присутні у залі обговорювали декілька питань. Одне з яких стосувалось відведення земельної ділянки та створення Алеї Слави для загиблих військовослужбовців під час війни з російською федерацією, в Період Другої Світової війни, воїнів-афганців, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, дітей – загиблих в період агресії російської федерації, правоохоронців.

За дорученням міського голови, робоча група має відпрацювати можливість створення у Первомайську єдиного місця для розміщення пам’ятних знаків та меморіалів загиблим. Саме таким шляхом йдуть й інші громади в Україні, тим самим даючи можливість своїм мешканцям в одному місці віддати шану та згадати усіх тих, хто поліг за часи становлення, боротьби та набуття незалежності нашої країни. Окрім цього, це допоможе утримувати пам’ятні знаки та місце їх розташування в охайному та естетично привабливому вигляді.

Під час наради, обговорили питання внесення змін до Положення про Алею Слави, відповідно до пропозицій родин загиблих. Попередньо від родин загиблих героїв надійшла пропозиція облаштувати Алею Слави загиблим в російсько-українській війні в центральній частині міста, де є зручна транспортна розв’язка та інженерно-технічні можливості.

Присутні розглянули кілька варіантів місць, що дозволяють за розмірами та вказаними технічними можливостями облаштувати Алею Слави. Юристи та присутня на засіданні очільниця управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Наталія Олішевська надавали роз’яснення, щодо розміщення Алеї, необхідної документації та історичних місць, які визначені та охороняються державою.

Після досить жвавого обговорення, було вирішено надати доручення відділу містобудування та архітектури зробити візуальну проєкцію майбутньої Алеї Слави. 

Усім учасникам робочої групи напрацювати конструктивні пропозиції, щодо технічного облаштування меморіального комплексу. Окрім цього, управління соціального захисту та юристи повинні внести та розробити пропозиції щодо змін в «Положення про Алею Слави». І на черговому засіданні робочої групи, усі ці ініціативи та рекомендації будуть розглянуті та винесені відповідні конструктивні рішення.

Коментар
18/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024